Naše firma

Naše rodinná firma existuje již od roku 1994. Za tuto dobu si získala mnoho spokojených zákazníků po celé České republice, kteří se na nás obracejí dodnes. Firma prošla odborným školením na různé druhy materiálů a výrobků. Klademe důraz na vysokou kvalitu námi odvedené práce a dlouhodobou funkčnost řešení.

Naše nabídka se skládá z několika částí: Po Vašem kontaktu s naší firmou zajedeme na ohlídku střechy anebo prostudujeme Vaše plány ke střeše a poradíme nejvhodnější materiály a postupy prací, pokud už nějakou představu máte, dozvíte se u nás její výhody a nevýhody. Po domluvě na druhu krytiny provedeme zaměření a předběžný výpočet vaší budoucí zakázky. A to vše zdarma !!! Pak začíná naše práce a to buď formou dodávky "na Klíč", což znamená, že se firma postará o veškerou dodávku materiálu a její montáž. Pokud máte svůj materiál, tak samozřejmě nic nebrání v jeho použití.

 

 

Ploché střechy:

Tyto střechy mají též své významné místo na trhu a i my jsme připraveni navrhnout řešení a provést montáž povlakové krytiny včetně zateplení. V případě plochých střech se specializujeme převážně na aplikaci modifikovaných bitumenových pásů s břidlicovým posypem a měkčené PVC folii. Vypracujeme Vám kotevní plán na Vaši střechu nebo zatížení pochůzné dlažby či vysázení zeleně na střeše. Provádíme i výškové natěračské práce. Výměna odvětrávacích turbín za nové ventilační turbíny Lomanco.

Šikmé střechy:

Nabízíme montáž krytin na šikmé střechy z nepřeberné škály druhů modelů a barev, pomocí kterých Vám splníme právě Vaše představy a požadavky o střešní krytině. Nejběžněji používané střešní krytiny realizované na našich zakázkách jsou zejména materiály od firem – Bramac, Tondach, KM Beta, Cembrit. Široký sortiment bitumenových střešních šindelů, zejména od výrobců – IKO, KATEPAL, TEGOLA a mnoho dalších. Také provádíme montáž střešních oken od firmy VELUX a ROTO a jiné.