Izolaterství

Naše firma provádí hydroizolaci spodních staveb. Izolace plochých střech, balkonů a teras se zateplením. Specializujeme převážně na aplikaci modifikovaných bitumenových pásů s břidlicovým posypem a měkčené PVC folii. Vypracujeme Vám kotevní plán na Vaši střechu nebo zatížení pochůzné dlažby, kačírkem či vysázení zeleně na střeše. Provádíme výměnu světlíků, odvětrávacích turbín Lomanco. Zajistíme montáž a revize hromosvodů.

 

Modifikované asfaltové pásy

Naše firma používá především asfaltové pásy modifikované elastomery SBS (styren-butadien-styren), které jsou vyztuženy nenasákavou vložkou s dostatečnou pevností v tahu. Obvykle je vložka z polyesterové nebo skleněné tkaniny a také kombinace některých z nich Hydroizolační pásy se k podkladu nataví plamenem, mechanicky kotví, nebo přitěžují stabilizační vrstvou. Modifikované asfaltové pásy používané v hydroizolačních vrstvách střech jako vrchní, mají ochranu proti UV záření na horním povrchu, a to z posypu drcené tříděné břidlice přírodní nebo barvené. Posyp zároveň snižuje povrchovou teplotu hydroizolace vystavené slunečnímu záření.

 

Plastové fólie

Naše firma používá fólie z měkčeného PVC (polyvinylchlorid), které jsou laminovány z více primárních fólií. Mezi fólie je zaválcována výztužná vložka nebo jsou nevyztužené (podle použití). Materiál fólie je upraven tak, aby fólie odolávala UV záření. Hydroizolační fólie se volně pokládají na podklad a upevňují se mechanicky kotvami nebo přitěžují stabilizační vrstvou.